2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Prahova
  6. Operatori productie, confectioneri - Ploiesti
Postat 08 iunie 2024

Operator introducere date si relatii clienti

Salariu

2 700 - 3 000 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO42980287

Descriere

Candidatul Ideal

Căutăm angajați cu următoarele calități:

  • Studii medii/superioare;

  • Persoană sociabilă și serioasă;

  • Capacitatea de concentrare și atenție la detalii;

  • Abilităti de utilizare PC;

  • Respectarea termenelor limita stabilite;

  • Păstrarea confidențialității datelor.

Descrierea jobului

Asigurăm:

  • Pregătire profesională;

  • O echipă de colegi dinamică;

  • Contract full-time;

  • Salariu fix;

  • Bonus de performanță.

Descrierea companiei

Destinația online preferată pentru părinții căutând cele mai potrivite și frumoase produse pentru copii! Cu o tradiție de 3 ani în domeniu, ne-am dedicat să aducem bucurie în viața copiilor și să oferim părinților o experiență de cumpărături plăcută și convenabilă.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 268064828