Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Maramures
  6. Operatori productie, confectioneri - Baia Mare
Postat 30 septembrie 2022

Cautam coleg in productie - Atelier Lumanari Decorative

  • Tip job

    Full time

  • Baia Mare, Maramures

  • Nivelul de studii: Calificat

  • Numarul de posturi disponibile: 2

  • Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

  • Munca in schimburi

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

Descriere

Toate detaliile necesare si etapele importante ale jobului se regasesc in textul anuntului , detalii despre job se vor discuta la interviu !

Analizam numai canditaturile si sunam pentru interviu numai acei candidati care ataseaza CV la acest anunt .

Servus, creativitatea nu iti da pace si esti persoana indreptata spre performanta?

Esti ordonat si iti place sa pastrezi curatenia la locul tau de munca ?

Iti place sa iti folosesti energia si indemnarea in a crea produse handmade, care vor ajunge la multe evenimente importante din viata clientilor nostri ?

Noi ne dorim ca nou nostru coleg sa se simta confortabil intr-un mediu de lucru energic si atent la detalii (e nevoie de indemanare, implicare si rabdare)

  • Businessul nostru a inceput cu un program Start Up asa ca ar fi de preferat ca viitorii nostri colegi sa fie absolventi dupa anul 2013.

Pentru a ne mentine leaderi in domeniul nostru , avem nevoie de plus valoarea ta pe care o oferi si face diferenta iar noi putem plati performanta.

O zi de lucru la noi :

vii cu zimbetul pe buze , comunici cu echipa (colegii) ,pe baza comenzilor da-i structura zilei de turnare si coordonezi ca totul .(Fiind ceva nou , tu va trebui sa iti insusesti toate etapele , ca ulterior sa stii ce sa ceri echipei )

  • pregatim matritele pentru turnare
  • punem la topit ceara ,
  • schimbam fitile ,verificam matritele sa corespunda standardelor pt turnare.
  • scoatem lumanarile intarite
  • finisam si verificam calitatea produsului finit.
  • si apoi livram in depozit produsul finit.

Program de lucru

Luni -Vineri 8 h / zi in 2 ture 7-15,30 si 10,30-19,00 ( 30 minute pauza de masa)

  • Detaliile despre salariu se discuta in cadrul interviului.

Beneficii

  • Contract de munca de munca pe perioada nedeterminata
  • Pachet salarial atractiv ,
  • Posibilitatea de dezvoltare in cadrul companiei
  • Mediul de munca la standarde inalte

Sarcini:

- Preluare materie prime pe baza de retetare, cu atentie la detalii .

- Procesare materie prima respectind timpii de lucru .

- Realizare etape intermediare procesului de productie, pastrarea curateniei si a ordinei la locul de munca.

- Realizare produs finit

- Finisare si control calitate

- Livrare in depozit a produselor realizate

Responsabilitati

- Realizarea normei zilnice de turnare si scoatere.

- Utilizarea cu atentie a utilajelor din dotare.

- Respectarea normelor de calitate .

ID: 237674114

Servus Collection

Member Since octombrie 2014
Activ azi la 08:19

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din