2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Operatori date
  5. Operatori date - Timis
  6. Operatori date - Timisoara
Postat 13 mai 2024

Operator igienizare - 1 schimb

Salariu

3 000 - 3 900 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Suntem în căutarea unui Operator igienizare dedicat și responsabil pentru a se alătura echipei noastre. Veți fi responsabil de efectuarea igienizării și curățeniei în diferite zone ale companiei noastre.

Responsabilitățile dvs. vor include:

  • Efectuarea curățeniei și igienizării în birouri, săli de ședințe, băi și alte spații comune;

  • Manipularea și utilizarea corectă a echipamentelor și produselor de curățenie;

  • Colectarea și eliminarea corectă a deșeurilor;

  • Verificarea și reumplerea stocului de produse de curățenie;

  • Asigurarea că toate activitățile de curățenie sunt efectuate în conformitate cu procedurile și regulamentele interne

Beneficii:

  • Pe langa salariul de incadrare, se ofera:

  • Tichete de masa in valoare de 30 lei

  • Transport asigurat din Timisoara

  • Abonament privat la Regina Maria

  • Programul de lucru (Luni-Vineri) 08:00-16:30

Pentru mai multe detalii va rugam sa sunati la urmatoarele numere de telefon: 07********46 si 07********61

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 256593076