2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bihor
  6. Operatori productie, confectioneri - Oradea
Postat 18 aprilie 2024

Operator Granulator Mase Plastice

Salariu

3 400 - 6 000 lei

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Program de lucru: In 3 schimburi/12 ore

6000 Lei Brut

3400 Lei NET

+ 400 Lei Card Tichete de Masa.

07********09 - Marius

  • Cerințe

1. Nu e nevoie de experienta anterioara.

2. Capacitatea de a gestiona sarcini care necesită rezistență la efort fizic moderat este esențială pentru un performant și eficient în îndeplinirea atribuțiilor alocate.

3. Candidatul ideal va poseda abilități de bază în manipularea uneltelor, cum ar fi surubelnita, ciocanul și gresorul,etc... Aceste aptitudini sunt esențiale pentru îndeplinirea sarcinilor cotidiene și pentru asigurarea unui mediu de lucru eficient și sigur.

4. Dacă ești o persoană sociabilă, cu spirit de echipă și te pricepi să lucrezi într-un grup, ești candidatul perfect pentru noi!

  • Responsabilitati

Pregatirea materialelor pentru granulare: Acest proces implică atenție la detalii, precizie și asigurarea calității materialelor, contribuind astfel la obținerea unui produs finit de înaltă calitate.

Operarea utilajelor necesare pentru procesarea plasticului: Vei gestiona și supraveghea utilajele, asigurându-te că procesul decurge fluent și în conformitate cu standardele de calitate stabilite. Prin aptitudinile tale în operarea acestor utilaje, vei contribui la succesul procesului de producție.

Ingrijirea si curatarea utilajelor: Vei fi responsabil de menținerea în stare optimă a utilajelor prin proceduri regulate de îngrijire și curățare. Acest aspect este crucial pentru asigurarea funcționării eficiente a echipamentelor, contribuind astfel la durabilitatea și performanța acestora în cadrul procesului de producție.

Curatenia la locul de munca: Ești responsabil pentru menținerea unui mediu de lucru ordonat și curat. Aceasta include activități precum curățarea spațiilor de lucru, eliminarea reziduurilor și asigurarea unui mediu sigur și plăcut pentru toți colegii. Prin implicarea ta în menținerea curățeniei, contribui la un loc de muncă organizat și eficient.

Colaborarea cu cei din echipa: Implicarea activa în colaborarea cu colegii din echipă. Contribui la schimbul de idei, comunicarea eficientă și atmosfera prietenoasă. Prin participarea ta la efortul colectiv, vei contribui la atingerea obiectivelor echipei și la menținerea unui mediu de lucru armonios și cooperant.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 267709460