2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Dolj
  5. Alte locuri de munca - Craiova
Postat 31 martie 2024

Operator ghiseu birouri de schimb valutar

Localizare

Craiova

Nivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Casa de schimb valutar angajam operator ghiseu/calculator cu sau fara experienta, program flexibil, salariu motivant, mai multe detalii la nr. de telefon : 07********00.

Cerinţe:

- persoane serioase, cu simţ de răspundere, dornice de a ocupa un post ce le poate asigura dezvoltarea unei cariere în domeniul schimbului valutar.

- studii medii;

- aspect fizic îngrijit;

- cunostinte minime PC.

Descrierea jobului

- realizează operațiuni de schimb atât în moneda națională cât și străină, pe baza solicitărilor clienților și a cursului de schimb zilnic;

- informează clienții despre condițiile de cumpărare si vânzare valută străină; - operează cu numerar la biroul de schimb valutar;

- înregistrează toate tranzacțiile cu valută străină, oferă chitanță clienților pentru fiecare schimb valutar realizat;

- întocmește registrul de casă, și înregistrează toate operațiunile facute;

- verifică valuta primită din punct de vedere al autenticității și valabilității și se asigură că este intactă;

- întocmește rapoarte solicitate de managementul companiei;

Se oferă:

- un loc de muncă într-o ambianţă plăcută;

- pachet salarial atractiv;

- instruire gratuită.

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 239420360