2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Timis
  6. Altele - Dumbravita
Postat 22 aprilie 2024

Operator facturare

Localizare

Dumbravita

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO25051565

La Spy Shop avem multe de facut si multe de invatat. De aceea, speram ca tu ne vei ajuta in activitatile noastre de zi cu zi, in special cu:

  • - experienta in facturare;

  • - cunostinte minime de utilizare a Excel, Word si Outlook;

  • - avantaj constituie experienta in domeniul financiar/contabil;- responsabilitate, seriozitate, punctualitate.

RESPONSABILITATI

  • - Intocmirea documentelor financiar-contabile (proforme, registru de casa)

  • - Verificarea comenzilor, emiterea facturilor catre clienti,

  • - Indosarierea si arhivarea documentelor

BENEFICII

  • Pachet salarial atractiv;

  • Conditii de munca foarte bune;

  • Posibilitate de promovare;

  • Apa, fructe, cafea din partea noastra;

  • Acces la activitati de Team Building;

  • Prime de Craciun si Paste;

  • Dezvoltare profesionala intr-un mediu tanar, competitiv

Localitate

Dumbravita,

Timis

Timis, Dumbravita
ID: 269372865