2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Valcea
  6. Contabilitate - Ramnicu Valcea
Postat 10 aprilie 2024

Operator facturare

Localizare

Ramnicu Valcea

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRol deschis pentru persoane cu disabilitatiDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 19029644

Descriere

Candidatul Ideal

Cunoștințe MS Office (Word, Excel);

Capacitate de organizare, planificare, analiză și sinteză;

Autonomie, inițiativa și implicare;

Responsabilitate și atitudine etică;

Sa aiba spirit de observatie, rabdare, recunostinta;

Descrierea jobului

Activitățile principale constau în: Generarea facturilor in baza comenzilor;

Relatii eficiente si de calitate cu clientii;

Transmiterea facturilor catre clienti, in format electronic;

Indosarierea si arhivarea facturilor;

Raspunde de aplicarea corecta a preturilor de facturare si calculul corect al facturii; *

- realizeaza urmarirea primara plati-incasari;

Actvități auxiliare administrative.

BENEFICII:

- Contract de muncă;

- Salariul in functie de abilitati, implicare, corectitudine, discipilna;

- Oportunitatea de a lucra într-o echipă tânără, în plină dezvoltare profesională.

- Program fix de luni pana vineri, de la  08.00 la 17.00

Localitate

Ramnicu Valcea,

Valcea

Valcea, Ramnicu Valcea
ID: 268483540