2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Operatori date
  5. Operatori date - Vaslui
  6. Operatori date - Vaslui
Postat 10 aprilie 2024

Operator facturare

Localizare

Vaslui

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Firma distributie produse nealimentare angajeaza operator-facturare

Atribuții:

- Facturare și contabilitate primara

- Recepție marfa

- Verificarea, înregistrarea și scanarea facturilor însoțite de documente de achiziție;

- Diferite raportări către conducerea firmei;

- Introducerea de documente fiscale in calculator

- Folosirea casei de marcat si a POS-ului

- Cunostinte de operare calculator(Excel,Word,Microsoft etc)

- Efectuarea tuturor operatiilor cu numerar(incasari,plati),intocmirea documentatiei specifice - Emitere facturi fiscal

Experienta in domeniu constituie un avantaj. Conditii: abilitati bune de comunicare, atitudine pozitiva.

Localitate

Vaslui,

Vaslui

Vaslui
ID: 259719809