2. Locuri de munca
  3. Cosmeticieni - Frizeri - Saloane
  4. Cosmeticieni
  5. Cosmeticieni - Bucuresti - Ilfov
  6. Cosmeticieni - Bucuresti
  7. Cosmeticieni - Sectorul 1
Postat 19 aprilie 2024

Operator epilare definitiva

Salariu

4 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureCUI / CIF: RO35281537

Amabilitatea si politetea sunt foarte importante pentru noi. De asemenea calmitatea si diplomatia sunt caracteristicile ideale. Lucrul in echipa este de asemenea foarte important pt noi.

ABILITATI NECESARE:

  • Atitudine pozitivă, amabila, dornica de lucru în echipa;

  • Disciplina și seriozitate si ordine

  • Instagram, facebook si social media constituie un avantaj;

  • Proactiva și doritoare de a învață cât mai multe în domeniul de Beauty;

  • Atenta la detalii, calm, amabilitate;

  • Cursul de cosmetica constituie un avantaj sau scoala post-sanitara;

Descrierea jobului

Operatorul de epilare definitiva se va ocupa de client de la intrare in salon pana la plecare. Acesta il va intampina, ii va oferi un protocol cu toate informatiile necesare. De asemenea, operatorul va raspunde la telefon si va face programare clientului dupa epilarea definitiva si ii va incasa.

Program de lucru in ture pe saptamana Luni-Vineri 8:00-20:00 Sambata 8:00-18:00

Responsabilitati:

  • Utilizarea corecta si cu responsabilitate a aparatelor din dotarea unitatii pentru realizarea tratamentelor specifice;

  • Intocmirea fiselor de tratament a clientelor;

  • Responsabilitati legate de receptie: primire cliente, programari, incasari, rapoarte si evidente solicitate de manager;

  • Informatii clare si corecte oferite clientelor,

  • Recomandare de produse profesionale catre clienti;

  • Promovarea serviciilor si produselor disponibile in salon;

  • Respectarea programului de lucru, timpilor de lucru si programarilor;

  • Respectarea procedurilor administrative ale companiei.

Descrierea companiei:

Salonul DermEpil este pe piata de 8 ani, are 3 locatii in Bucuresti si 5 in afara orasului. Oferim servicii de epilare definitiva, tratamente corporale, gene fir cu fir, laminare gene si sprancene si manichiura.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 263945008