2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori productie, confectioneri - Afumati
Postat Azi la 04:12

operator ecommerce/marketplace

Salariu

3 500 - 5 000 lei

Localizare

Afumati

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 48884459

Descriere

Candidatul Ideal

- Abilitati navigare internet si operare PC;

- Abilitati tehnoredactare rapida;

- Cunoasterea limbii engleze si posibilitatea de a traducere corect in limba romana

- Acuratete in prelucrarea si inregistrarea datelor;

- Abilitatea de a lucra cu task-uri zilnice;

- Capabil sa lucreze independent, atent la detalii;

- Abilitati minime de manipulare a imaginilor.

-Studii medii/superioare

- Abiltati de organizare,planificare,comunicare

- Capacitate ridicate pt analiza,sinteza si planificare

- Capacitatea de a lucra concomitent la mai multe proiecte

- Spirit de echipa si colaborare

- Personalitate energica,proactiva,cu atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

- Preluare comenzi din platforma

- Tine legatura cu clientii

- Introducerea, prelucrarea si validarea informatiilor despre produsele puse in vanzare pe site si actualizare permanenta a continutului site-ului intr-un editor intern

- Documentare pentru fiecare produs, in scopul completarii informatiilor despre acesta, folosind resurse online

- Task-uri zilnice care vor trebui finalizate in acceasi zi.

Localitate

Afumati,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Afumati
ID: 268916064