2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti
  7. Operatori productie, confectioneri - Sectorul 6
Postat 17 aprilie 2024

Operator depozit Salesianer Militari

Salariu

2 700 - 3 650 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Te asteptam in echipa noastra!

Salesianer Bucuresti, cu sediul in Militari, sector 6, cauta coleg/a pentru postul de Operator depozit.

CERINTE:

  • capacitate de planificare si organizare;

  • atitudine proactiva in relatiile de munca, orientata spre calitate si detalii;

  • spirit de echipa.

PRINCIPALELE RESPONSABILITATI SUNT:

  • Scanare articole noi si aplicare de etichete;

  • Asezare articole pe rafturi in functie de marime, culoare sau alte criterii stabilite;

  • Prelucrare comenzi in sistemul de gestiune Advantex;

  • Participa la inventarierea articolelor, conform planului de inventariere;

  • Raspunde de integritatea articolelor si stocurilor din depozit;

  • Mentine curatenia si ordinea la locul de munca.

 BENEFICII:

  • Salariu de 2500 lei net + prima prezenta 200 lei net;

  • Bonuri de masa (40 lei/zi);

  • Decontare transport STB/metrou (150 lei)

  • Echipament de lucru;

  • Prime de sarbatori: Craciun si Paste.

Program lucru: Luni – Vineri: 06:30 – 15:00

Persoanele interesate sunt rugate sa ataseze CV la acest anunt sau sa sune la 07********64.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 246571592