2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Maramures
  6. Operatori productie, confectioneri - Baia Mare
Postat 02 mai 2024

Operator debitare laser masina Amada

Localizare

Baia Mare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO2202243

Suntem în căutarea unui operator de debitare laser cu experiență pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești pasionat de tehnologie și mașini de ultimă generație, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine.

Responsabilități:

  • Setarea și operarea corectă a mașinii de debitare laser Amada conform specificațiilor tehnice

  • Asigurarea calității produselor finite prin supravegherea atentă a procesului de debitare

  • Întreținerea și curățarea regulată a echipamentului pentru a asigura funcționarea optimă

  • Colaborarea cu echipa de producție pentru a respecta termenele de livrare

  • Identificarea și raportarea oricăror defecțiuni tehnice sau probleme de calitate

Cerințe:

  • Experiență anterioară în operarea mașinilor de debitare laser, în special a mașinilor Amada

  • Cunoștințe solide de citire a desenelor tehnice și a schemelor de debitare

  • Abilități excelente de rezolvare a problemelor și atenție la detalii

  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și solicitant

  • Flexibilitate în ceea ce privește programul de lucru

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra cu echipamente de ultimă generație și tehnologii inovatoare

  • Mediu de lucru dinamic și provocator care îți va stimula creativitatea și abilitățile tehnice

  • Oferim training și dezvoltare profesională continuă pentru a-ți îmbunătăți competențele

  • Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare

  • Oportunități de avansare în cadrul companiei în funcție de performanțe

  • Contract individual de munca pe durata nedeterminata;

  • Transport gratuit pe rute prestabilite;

  • Bonuri de masa de 40 lei/zi lucratoare, in plus fata de salariul oferit;

  • Prime de Pasti, Craciun si Concediul de odihna in functie de realizarile generale ale firmei;

Dacă ești pregătit să îți duci cariera la un nivel superior și să te alături unei echipe dinamice și inovatoare, aplică acum pentru poziția de Operator debitare laser mașină Amada!

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 266622844