2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Timis
  6. Asistent manager si secretariat - Timisoara
Postat 26 aprilie 2024

Operator date / Operator Calculator

Salariu

2 600 - 3 600 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

ID Logistics este in cautare de Operator PC / Operator Date pentru depozitul aflat in Ghiroda

Program in 3 schimburi: 06:00 - 14:30/ 14:00 - 22:30 /22:00 - 06:00

Candidatul Ideal:

  • Cunostinte de baza operare PC.

  • De preferat - experienta in domeniul administrativ/ secretariat;

  • Studii medii/superioare;

  • Abilitati de lucru cu documente si sisteme informatice;

  • Abilitati organizatorice.

Descrierea jobului:

  • Operarea datelor cu caracter logistic;

  • Emite documente interne;

  • Comunica cu clientul prin e-mail/ telefon problemele de receptive/expeditie;

  • Intocmeste situatia cu numarul de paleti ai furnizorilor (intrari - iesiri);

  • Realizeaza procesele verbale de predare – primire;

Ce oferim:

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;

  • Tichete de masa 30 Ron/zi;

  • Bonusuri lunare de performanta;

  • Transport asigurat sau decontare transport;

  • Training-uri interne;

  • Bookster.

Transport asigurat din mai multe zone

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 265028082