2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Valcea
  6. Personal necalificat - Horezu
Postat 23 aprilie 2024

Operator Date - Horezu

Salariu

2 800 - 3 200 lei

Localizare

Horezu

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO17400800

Descriere

Angajator: S.C. Velgala S.R.L.

  • Domeniu:Vanzari

  • Locatie:Strada Tudor Vladimirescu 174, Horezu 245800

  • Tip job: Norma intreaga

  • Nivel cariera: Entry-Level ( 2 Ani),

  • Studii:Minimum studii medii finalizate

Candidatul ideal:

  • Cautam o persoana organizata, care sa aiba cunostinte PC si care sa fie un bun comunicator.

Cerinte:

  • Aveti abilitati excelente de comunicare si de orientare catre client (vă caracterizează atenția pentru servicii de calitate și capacitatea de înțelegere a nevoilor celorlalți).

  • Să fie o persoană cu atitudine pozitivă, să zâmbească și sa fie un bun negociator.

  • Capacități orientate spre rezultat, energie și o atitudine prietenoasă față de client;

  • Talent organizatoric și inclinatii pentru inovatie si dezvoltare profesională

  • Dorinta de a înțelege nevoile clientului și a-i propune cele mai potrivite soluții.

  • Minimum de experiența pe o poziție similară - constituie un avantaj.

Responsabilitati:

  • Administreaza, coordoneaza si gestionează programarea comenzilor la domiciliu.

  • Administreaza bugetul de cheltuieli aferent parcului auto, reparațiilor si carburanților;

  • Verifica, construieste, organizează si tine evidenta documentelor autovehiculelor parcului auto: ITP, rovigneta, dovada tahograf si limitare viteza, politele CASCO si RCA , ISCIR, copii conforme, licenta, ISCIR, RSVTI etc;

  • Preluarea si gestionarea apelurile telefonice si emailurile primite pe telefonul si mailul oficial al companiei;

  • Identificarea nevoilor clienților si oferirea informațiilor corespunzătoare

  • Preluarea într-o maniera corecta si completa comenzilor de la clienti.

  • Supervizează efectuarea reviziilor tehnice;

  • Urmareste, administrează si raporteaza bugetele de reparații, de carburant si de întreținere aferente vehiculelor din flota;

  • Programează si urmărește realizarea reviziilor;

  • Întocmește documentele de evidență si raportare a activității;

  • Asigura suport colegilor atunci când este solicitat, fără să-și neglijeze responsabilităţile proprii.

Descrierea companiei:

  • S.C. VELGALA S.R.L, se află in topul magazinelor de materiale de construcții din județul Valcea. A fost înființată la data de 24 martie 2005 și are ca obiect principal de activitate codul CAEN 4752.

  • Suntem o societate in plina dezovltare si consideram ca angajatii nostri reprezinta succesul companiei noastre, dar și experienta profesionala si personala pe care o avem in cadrul unui mediu de lucru care cere si ofera implicare si dedicare.

  • Compania noastră se dezvoltă an de an şi creează astfel permanent locuri de muncă noi şi de durată.

Localitate

Horezu,

Valcea

Valcea, Horezu
ID: 266630566