2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Prahova
  6. Contabilitate - Brebu
Postat 23 mai 2024

Operator Date-Contabilitate

Localizare

Brebu

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Vino în echipa LEMET!

Responsabilități:

-Inregistreaza corect și la timp documentele primare în softul de contabilitate;

-Intocmește și urmărește diverse situații: consum producție, consumuri diverse;

-Clasează și arhivează toate documentele justificative utilizate în contabilitate;

-Participă la întocmirea lucrărilor de închidere a exercițiului financiar-contabil;

-Participă la operațiunile de inventariere a patrimoniului;

-Realizarea diferitelor  lucrări conexe, la solicitarea șefului ierarhic;

Cerinte:

-Cunostinte operare Excel-nivel mediu;

-Absolvent de studii superioare (constituie avantaj);

-Experienta in intocmirea analizelor si rapoartelor specifice;

-Responsabil;

-Punctual;

Beneficii:

- Posibilitatea de a lucra  într-o companie de prestigiu, reprezentativă în domeniul producției de mobilă din România.

- Pachet salarial motivant.

- Dezvoltare profesională prin cursuri de specialitate.

Localitate

Brebu,

Prahova

Prahova, Brebu
ID: 270544753