2. Locuri de munca
  3. Bone - Menajere
  4. Menajere
  5. Menajere - Cluj
  6. Menajere - Cluj-Napoca
Postat 22 mai 2024

Operator curățenie, full time, clădirea The Office, Mărăști

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Suntem Blashine , o companie de curatenie profesionala si ne mandrim cu o echipa solida formata din peste 200 de operatori, sustinuta de o echipa de management.

Căutăm un operator de curățenie responsabil și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Acesta este un post cu un program de lucru special, în care vei lucra timp de 12 ore pe zi, urmat de o zi liberă după fiecare două zile de muncă.

Responsabilități:

- Curățarea și întreținerea spațiilor desemnate conform standardelor noastre.

- Manipularea și utilizarea corectă a echipamentelor de curățenie.

- Respectarea regulilor de igienă și siguranță la locul de muncă.

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniul curățeniei (constituie un avantaj).

- Abilitatea de a lucra eficient într-un program de 12 ore.

- Fiabilitate și atenție la detalii.

- Capacitatea de a respecta instrucțiunile și standardele de lucru.

Oferta noastră:

- Salariu competitiv și beneficii suplimentare.

- Program de lucru stabil și predictibil.

- Mediu de lucru plăcut și echipe de colegi prietenoase.

Așteptăm cu interes să te alături echipei noastre!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 270296886