2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Cluj
  6. Altele - Cluj-Napoca
Z Tour
Postat 27 aprilie 2024

Operator Contabilitate Primară - Oportunitate în Sectorul Turismului

Salariu

2 500 - 3 500 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: ro14457429

La Z Tour, călătoriile sunt pasiunea noastră și excelența în servicii este misiunea noastră. În prezent, căutăm un Operator de Contabilitate Primară meticulos și organizat pentru a se alătura echipei noastre financiare.

Ce căutăm:

  • Persoană cu studii în domeniul economic sau experiență echivalentă în contabilitate primară

  • Atenție la detalii și capacitatea de a procesa documente financiare cu acuratețe

  • Cunoștințe solide de operare PC (MS Office, în special Excel; cunoștințele de software contabil constituie un avantaj)

  • Experiență de lucru cu documente contabile primare (facturi, chitanțe, bonuri de ordine etc.)

  • Bune abilități de organizare și gestionare a termenelor limită

  • Abilitatea de a lucra atât individual, cât și în echipă

Responsabilitățile tale vor include:

  • Înregistrarea tranzacțiilor financiare în sistemul contabil

  • Verificarea și procesarea facturilor de la furnizori

  • Pregătirea plăților și gestionarea încasărilor

  • Reconcilierea extrasele bancare

  • Asigurarea conformității documentelor conform legislației fiscale în vigoare

  • Suport în pregătirea rapoartelor financiare periodice și a altor documente contabile

Ce oferim:

  • Un mediu de lucru dinamic și susținător, într-o industrie captivantă

  • Posibilități de formare profesională continuă

  • Pachet salarial competitiv și beneficii asociate rolului

  • O echipă dinamică și un mediu de lucru modern

Dacă sunteți o persoană riguroasă, care își dorește să contribuie la succesul unei echipe și să crească profesional într-un mediu dinamic, vă invităm să ne trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție prin care să ne explicați de ce credeți că sunteți potrivit(ă) pentru acest rol.

Așteptăm cu interes să vă cunoaștem și să vă primim în echipa noastră!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 262111640