2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Vaslui
  6. Contabilitate - Barlad
Postat 23 aprilie 2024

Operator Contabilitate Primara/Inspector SSM

Localizare

Barlad

Full time

Program de munca: Program normal

Compania noastră caută o persoană (fată)/cuplu dedicati/ă și pasionat/i de următoarele domenii pentru a ocupa poziția de Operator Contabilitate Primară/Inspector în domeniul Securității și Sănătății în muncă.

Candidații ideali ar trebui să se mute în Brașov!

Cerințe:

Experiența în contabilitatea primară/securitate și sănătatea în muncă reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie. Suntem deschiși să oferim training și suport pentru candidatul/ți potrivit/i.

Permis de conducere categoria B.

Capacitatea de a învăța rapid și de a se adapta la cerințele specifice ale companiei noastre.

Abilități bune de comunicare și lucrul în echipă.

Minim studii tehnice (liceu tehnic)

Responsabilități:

Înregistrarea corectă și în timp util a tuturor tranzacțiilor financiare în sistemul contabil al companiei.

Pregătirea și verificarea documentelor contabile (facturi, chitanțe, etc.).

Colaborarea strânsă cu echipa financiară pentru raportarea corectă a datelor.

Asigurarea conformității cu legislația fiscală și contabilă în vigoare.

Dezvoltarea, implementarea și monitorizarea politicilor și procedurilor de sănătate în muncă în conformitate cu legislația în vigoare.

Beneficii:

Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și motivată.

Posibilități de dezvoltare profesională în cadrul companiei.

Pachet salarial atractiv, în concordanță cu experiența și performanța.

Calificarea se poate efectua la locul de muncă

Se asigură cazare

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la succesul nostru, vă rugăm să trimiteți CV-ul actualizat și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de e-mail

Menționați în subiectul e-mailului "Aplicație Operator Contabilitate Primară - Brașov".

Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să descoperim împreună potențialul vostru în cadrul companiei noastre.

Localitate

Barlad,

Vaslui

Vaslui, Barlad
ID: 269371512