Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Finante - contabilitate - Bucuresti - Ilfov
  5. Finante - contabilitate - Bucuresti
  6. Finante - contabilitate - Sectorul 6
Postat Azi la 09:16

Operator contabilitate primara

  • 2 500 - 3 000 lei

  • Tip job

    Full time

  • Bucuresti, Bucuresti - Ilfov

  • Nivelul de studii: Calificat

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

  • Numarul de posturi disponibile: 1

Descriere

S.C. Snack-Trade S.R.L, marca comercială ,,BANZAI,, angajeaza operator de contabilitate primară pentru filiala Bucuresti, sector 6.

  • Candidatul Ideal:

– Persoană responsabilă, punctuală, dinamică, orientată spre rezultate,

– Studii economice – contabilitate,

– Cunoștinte operare PC (excel, word), inclusiv programe contabilitate (Nexus - prezintă un avantaj)

– Persoană atentă, organizată, responsabilă,

– Capacitate de analiză și sinteză, de respectare a termenelor limită.

  • Descrierea jobului

– Evidenta contabilă primară și înregistrare operațiunilor contabile-casierie (facturi, chitanțe, contracte, rapoarte casă de marcat, registru de casă, foi de parcurs, stocuri)

– verificarea modului de gestionare și arhivare a documentelor operate,

– întreținere bază de date clienți,

– confirmări de sold clienți/furnizori,

– inventarierea patrimonială,

– întocmire alte situații specifice departamentului financiar -contabil, solicitate, după caz,

– alte responsabilități prevăzute în fișa postului.

  • De aceea iți oferim:

– Sprijin pentru a te acomoda și dezvolta,

– Pachet salarial atractiv,

– Tichete de masă.

Mai multe detalii la telefon:

Cebanu Vera

07******69

ID: 246996545
User avatar

Cebanu Vera

Member Since octombrie 2017
Activ ieri la 18:27

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din