Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Galati
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Galati
Departament Resurse Umane
Postat Azi la 07:32

OPERATOR COMERCIAL FAZ - sediul central Galati

Localizare

Galati

Tip contract

Nedeterminat

Tip job

Full time

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

Cerinte:

• Experienta in gestionarea documentelor specifice unui parc auto constituie avantaj

• Cunostinte de baza in operarea PC

• Persoana organizata, atenta la detalii, capacitate de comunicare

Descrierea jobului:

  • Gestioneaza documentele specifice referitoare la autovehicule si la conducatorii auto (rute de transport, foi de parcurs, bonuri de combustibil, diagrame tahograf, FAZ)

  • Menține relația cu angajații  care utilizează autoturismele companiei si camioane, pentru orice solicitare legată de buna funcționare a acestora

  • Urmareste evidenta termenelor  de expirare ITP-lor, rovignete, etc.

Beneficii:

  • Mediu de lucru intr-o echipa de profesionisti

  • Loc de munca stabil

  • Salariu motivant , Bonuri de masa

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 268208809

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Descarca aplicatia pentru telefonul tau