2. Locuri de munca
  3. Relatii clienti
  4. Call Center - Limbi straine
  5. Call Center - Limbi straine - Bihor
  6. Call Center - Limbi straine - Oradea
Postat 27 mai 2024

Operator Comenzi Online

Salariu

3 250 - 4 500 lei

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalLimba: Română, Engleză, Italiană, AlteleNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO3981850

Căutăm un Operator Comenzi Online motivat și orientat spre detalii pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană organizată, ai abilități bune de comunicare și îți place să lucrezi într-un mediu dinamic, te invităm să aplici!

Responsabilități:

Procesarea și gestionarea comenzilor online în sistemul intern.

Verificarea acurateței datelor de comandă și actualizarea informațiilor necesare.

Comunicarea cu clienții pentru confirmarea comenzilor și soluționarea eventualelor probleme.

Colaborarea cu departamentele de logistică și livrare pentru asigurarea unei expediții eficiente a produselor.

Monitorizarea stocurilor și actualizarea acestora în platforma online.

Gestionarea retururilor și schimburilor de produse în conformitate cu politica companiei.

Analiza KPI-urilor și generarea de rapoarte periodice în Excel.

Cerințe:

Experiență anterioară într-un rol similar constituie un avantaj.

Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă în limba română, engleză, maghiară

Cunoștințe avansate de operare PC, inclusiv Microsoft Office (Excel, Word, Outlook).

Experiență în analiza KPI-urilor și generarea de rapoarte în Excel.

Capacitatea de a lucra eficient atât individual cât și în echipă.

Atenție la detalii și capacitatea de a respecta termenele limită.

Atitudine proactivă și orientată spre soluții.

Beneficii:

Salariu competitiv și bonusuri de performanță.

Mediu de lucru plăcut și dinamic.

Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare în carieră.

Data limită pentru aplicare:

15 iunie 2024

Locație:

Oradea

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 270779732