2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori masini - Bucuresti
  7. Operatori masini - Sectorul 5
Postat 22 iunie 2024

OPERATOR CNC ROUTER in 3 axe pentru debitare placi

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaCUI / CIF: RO27883310

CUBE MEDIA ADVERTISING SRL firma de productie publicitara, cu sediul in Bucuresti, sectorul 5, angajeaza:

Operator CNC Router CU EXPERIENTA pentru debitare placi.

Utilajul are dimensiunea de 3.05x2.05 metri, si dispune de masa vacumatica. Interfata este Mach3.

Responsabilitati: - Incadrarile si optimizarea materialului, pregatirea fisierele si materialelor pentru debitare; - Rularea programului CNC , conform instructiunilor de operare si cu specificaţiile tehnice; - Se asigura ca toate produsele executate în proces indeplinesc condiţiile de calitate şi specificatiile tehnice; - Pastreaza in bune conditii de functionare atat masina CNC pe care o opereaza, cat si sculele, dispozitivele si echipamentele pe care le utilizeaza.

Oferta: - contract full time; pachet salarial negociat conform competentelor si experientei;

Loc de munca stabil

salariu atractiv in functie de experienta

ore suplimentare platite

mediu de lucru placut

Program Luni - Vineri . 09-18.00

CV-ul poate fi trimis pe e-mail

Salarizarea si mai multe detalii le aflati in momentul interviului.

Oferim si cerem seriozitate !

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 237756136