2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Arges
  6. Operatori productie, confectioneri - Pitesti
Postat 25 mai 2024

Operator CNC debitare si cantuire - cu sau fara experienta

Salariu

4 000 - 4 500 lei

Localizare

Pitesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 14660031

Brico Wood Trade – de 10 ani oferim servicii de prelucrare de inalta precizie: debitare, cantuire, gaurire, frezare pentru producatorii de mobila.

Recrutam Operatori CNC (juniori si seniori) pentru debitare si cantuire placi din PAL, MDF.

Descrierea jobului:

 - Taierea placilor din Pal, MDF conform cotelor;

 - Pregatirea si aranjarea placilor debitate pentru masina automata de aplicat banda cant

Cerinte:

-      Bune abilitati de lucru in echipa;

-      Bune aptitudini tehnice;

-      Responsabilitate, atentie la detalii;

-      Experienta in utilizarea CNC-urilor reprezinata avantaj;

Oferim:

VEI AVEA UN BUN PACHET SALARIAL DE VENITURI SI BENEFICII:

Venitul lunar 4.000 – 4.500 de lei net;

Venitul lunar este compus din salariu fix de 2.500 de lei net + aprox. 400 de lei tichete de masa (20 lei/zi) + Bonus lunar de performanta (in functie de cantitatea si calitatea produsa individual).

Prime de sarbatori;

Salariul inregistrat integral in Cartea de munca;

Vei avea posibilitatea de a avansa in cadrul companiei chiar daca nu ai experienta dar doresti sa te dezvolti in acest domeniu.

Program de lucru: Luni – Vineri; in 2 ture; 7:00 – 16:00 si 11:00 – 20:00

Adresa: Str. George Cosbuc nr. 70, Pitesti

Pentru a programa un interviu va rog sa sunati la: 07********98 - (de luni pana vineri de la ora 9:00 -18:00).

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 269991725