Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Operatori utilaje
  5. Operatori utilaje - Bacau
  6. Operatori utilaje - Bacau
Postat 30 iunie 2021

Operator CNC si strungar Meson SRL

  • Tip job

    Full time

  • Bacau, Bacau

Descriere

SC MESON S.R.L. este o companie care are ca domeniu de activitate proiectarea, productia si comercializarea de robinete industriale atat pe piata interna cat si pe piata internationala.

1 POST OPERATOR CNC

1 POST STRUNGAR

Descrierea jobului, reponsabilitati:

-fabricarea de piese din metal prin procedeul de prelucrare prin aschiere utilizand strunguri si centre de frezare cu comanda numerica.

Candidatul ideal:

- cunostinte de desen tehnic; experienţa pe o poziţie similară constituie un avantaj;

Beneficii:

1. Contract individual de munca pe durata nedeterminata

2.Pachet salarial atractiv

3.Posibilitati de instruire

4.Se lucreaza un singur schimb(07.00-15.30)

5.Transport gratuit pe rute prestabilite

6.Prime de Pasti, Craciun si Concediu.

ID: 217870498

Andra

Pe OLX din mai 2019

xxx xxx xxx

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din