2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Neamt
  6. Operatori productie, confectioneri - Targu Neamt
Postat 20 aprilie 2024

Operator CNC cu sau fara experienta

Salariu

2 700 - 3 300 lei

Localizare

Targu Neamt

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1

Căutăm personal cu sau fără experiență pentru postul de operator CNC

                Locație:  Târgu Neamt

             Oferim:

-        spațiu de lucru modern, dotat cu echipamente care asigură cele mai bune condiții de muncă

-        contract de muncă pe perioadă nedeterminată

-        liber în zilele de sărbători religioase

-        instruire asistată

-   decont pentru transport de la domiciliu la locul de munca

                Responsabilități operator CNC:

-        să pregătești și să alimentezi echipamentul CNC cu piese

-        să montezi freze/burghie corespunzătoare proiectului

-        să încarci programele în CNC

-        să urmărești CNC-ul în timpul tăierii

-        să realizezi activități de gresare si curățare a echipamentelor

              Consideri că ești persoana potrivită? Așteptăm să ne contactezi!

Localitate

Targu Neamt,

Neamt

Neamt, Targu Neamt
ID: 267559798