2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori productie, confectioneri - Ilfov
  7. Operatori productie, confectioneri - Baneasa
Adecco Resurse Umane
Postat 17 iunie 2024

Operator CNC - Baneasa

Salariu

4 500 - 5 000 lei

Localizare

Ilfov, Baneasa

Tip contract

Determinat

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 3

Adecco Resurse Umane recruteaza Operator CNC pentru unul dintre clientii sai, o companie ce fabrica aerostructuri, piese si intretinerea lor.

Responsabilități:

-Operarea mașinilor CNC conform specificațiilor tehnice și a schemelor de lucru.

-Setarea și ajustarea echipamentelor pentru a produce piese conforme cu standardele de calitate.

-Întreținerea și curățarea regulată a echipamentului CNC pentru a asigura funcționarea optimă.

-Monitorizarea procesului de producție pentru a identifica și remedia eventualele defecțiuni sau probleme tehnice.

-Respectarea normelor de siguranță și a procedurilor de lucru în conformitate cu regulamentele companiei.

Cerințe:

-Experiență anterioară în operarea mașinilor CNC sau calificare relevantă în domeniu.

-Abilități tehnice și mecanice excelente.

-Capacitatea de a citi și înțelege desene tehnice și schematice.

-Atitudine proactivă și orientată către rezolvarea problemelor.

-Abilitatea de a lucra eficient în echipă și de a respecta termenele limită.

Beneficii:

-Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant.

-Dezvoltare profesională și oportunități de avansare în cadrul companiei.

-Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Baneasa
ID: 270777262