2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Altele
  5. Altele - Iasi
  6. Altele - Iasi
Postat 15 mai 2024

Operator Centru de Frezare si Scanare (tehnica dentara)

Localizare

Iasi

Laboratorul Smile Dent Team de tehnică dentară cu un departament specializat în frezare și sinterizare metal (CAM) caută o persoană talentată și dedicată care să se alăture echipei noastre de la Iasi. Ca Operator Centru de Frezare si Scanare, veți juca un rol esențial în producția noastră și veți avea responsabilități operaționale în gestionarea echipamentelor de frezare/scanare/SLM.

Responsabilități:

• Operarea și monitorizarea echipamentelor de frezare/imprimare/scanare, pentru prelucrarea materialelor dentare;

• Asigurarea calității produselor finite prin urmărirea și verificarea procesului de producție;

• Întreținerea și curățarea regulată a echipamentelor pentru a asigura funcționarea corespunzătoare;

• Colaborarea strânsă cu echipa pentru a respecta programul de producție și a livra la timp comenzile clienților;

• Raportarea problemelor tehnice sau defecțiunilor echipamentelor șefului de departament.

Cerințe:

-Cunoștințe de bază în utilizarea softurilor și sistemelor informatice

-Abilități tehnice. Poate fi un avantaj experiența anterioară în operarea echipamentelor de frezare sau similar

-Capacitatea de a lucra în schimburi (2 ture)

-Atitudine proactivă, atenție la detalii și abilități bune de comunicare

-Deschidere pentru învățare și dezvoltare continuă în domeniul tehnic dentar

Deși nu sunt necesare studii de specialitate, experiența în tehnica dentară sau domeniul tehnic similar poate fi un avantaj.

Dacă sunteți o persoană entuziastă, dornică să învețe și să contribuie la succesul nostru, vă invităm să aplicați pentru această poziție. Oferim un mediu de lucru stimulant și oportunități pentru dezvoltare profesională în cadrul unei echipe dedicate.

Multumesc!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 270295541