2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Operatori utilaje
  5. Operatori utilaje - Bihor
  6. Operatori utilaje - Oradea
Postat 28 mai 2024

Operator camera comanda - fabrica

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

Cautam 2 Operatori camera comanda pentru unul din clientii nostri, cel mai important producator roman de materiale de constructii, finisaje, termosisteme, vopsele lavabile, tencuieli decorative, schele, echipamente.

Locatie: Oradea

Program de lucru: Se lucreaza in trei schimburi, 8h /pe zi de luni pana vineri

Responsabilitati:

  • Coordoneaza activitatea de productie aferenta schimbului pe care il conduce

  • Verifica alimentarea cu materii prime vrac, respectiv aditivi chimici, descarcarea si depozitatea lor corespunzatoare

  • Supravegheaza fluxul de productie si verifica modul de inscriptionar si infoliere a produselor finite

  • Urmareste și coordoneaza procesul de paletizare și ambalare a produselor finite

  • Participa la operațiunile de curațare, intreținere și mentenanța a utilajelor

  • Il informeaza pe superiorul direct cu privire la orice abatere sau probleme aparute in activitatiile pe care le efectueaza

 Cerinte:

  • Minim studii medii

  • Cunostinte operare PC

  • Disponibilitate de a lucra in schimburi

  • Experienta anterioara in domeniul utilajelor de productie nu este necesara dar reprezinta un avantaj

  • Bune abilitati de comunicare, organizare, coordonare

  • Responsabilitate si corectitudine

  • Dorinta de a invata si a se dezvolta profesional

 Beneficii:

  • Salariu:  3500 lei net

  • Bonuri de masa 40 lei/zi

  • Bonus variabil: 10% lei brut/luna, acordat lunar, in functie de nivelul de realizare a obiectivelor de performanta individuale si la nivel de fabrica

  • Spor de noapte

  • Prime de Paste si de Craciun

  • Prima de vacanta

  • Abonament servicii medicale

Va rugam sa includeti urmatoarea clauza in CV-ul dvs. (sau in alte documente de cerere ori intri intr-un mesaj adresat noua): “Sunt de acord cu prelucrarea datelor mele personale continute in documentele trimise catre MGM Recruitment SRL, pentru scopurile necesare desfasurarii procesului de recrutare in conformitate cu Regulamentul (UE) 2016/679 al Parlamentului European si al Consiliului din 27 aprilie 2016 (asa-numitul GDPR).” Consimtamantul este voluntar si poate fi retras in orice moment. Retragerea consimtamantului nu afecteaza legalitatea procesarii bazate pe consimtamant inainte de retragerea acestuia.

Daca doriți sa luam in considerare candidatura dvs. si in viitoarele recrutari, va rugam sa includeti si o clauza suplimentara cu urmatorul continut: “Consimt la prelucrarea datelor mele personale continute în documentele trimise catre MGM Recruitment SRL si ca aceasta sa implementeze viitoare procese de recrutare in conformitate cu Regulamentul (UE) 2016/679 al Parlamentului European si al Consiliului din 27 aprilie 2016 (asa-numitul GDPR).” Consimtamantul este voluntar si poate fi retras in orice moment. Retragerea consimtamantului nu afecteaza legalitatea procesarii bazate pe consimtamant inainte de retragerea acestuia.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 269880754