2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Constanta
  6. Romana - Constanta
Postat 28 aprilie 2024

Operator call-center, salariul incepand de la 3.000 lei + tichete!

Salariu

3 000 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 4

Angajam operator call center si coordonator echipa tura call-center!

Daca esti talentat, pasionat sa lucrezi in cadrul unui restaurant si cauti noi oportunitati, te asteptam in echipa restaurantului SABROSO.

CE CAUTAM?

- Adaptare la mod de lucru procedural si deschidere la schimbari;

- Bune abilitati organizatorice si de comunicare;

- Cunostinte pachet Office si operare PC;

- Atentie la detalii, implicare, seriozitate;

- Disponibilitate pentru program prelungit si efectuarea turelor suplimentare in perioadele cu numar crescut de comenzi.

- Experienta in domeniu nu este obligatorie, dar constitutie un avantaj;

Responsabilitati

- Preluarea comenzilor efectuate de clienti telefonic sau pe platforme si introducerea in aplicatia restaurantului;

- Solutionarea reclamatiilor clientilor;

- Transmiterea informatiilor privind stadiul comenzilor clientilor, atunci cand solicita;

- Completarea documentelor electronice;

- Preluarea cv-urilor depuse telefonic de catre candidatii care aplica la unul din posturile vacante;

- Programarea la interviu a candidatilor care aplica pentru un post;

- Respectarea procedurilor interne stabilite de catre firma;

- Realizarea diverselor sarcini predate de superiori;

CE OFERIM?

- Salariu in functie de experienta si postul pentru care optati;

- Tichete de masa;

- Oportunitati de promovare in functie de performante

- Contract de munca pe perioadă nedeterminată;

- Oportunitatea de a lucra în cadrul uneia dintre cele mai dinamice companii locale.

Contacteaza-ne la 07********36.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 238431095