2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Cluj
  5. Alte locuri de munca - Cluj-Napoca
Postat 22 aprilie 2024

Operator Call Center regim hybrid

Localizare

Cluj-Napoca

Tip contract

Colaborare

Tip job

Project Based

Nivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: HybridProgram de munca: Program flexibilRol deschis pentru persoane cu disabilitatiDeschis pt studentiRecrutare la distanta

Descriere

Responsabilitati:

Realizarea de apeluri telefonice către un eșantion predefinit de respondenți din sectorul agricol, pentru aplicarea de chestionare.

  • Înregistrarea răspunsurilor cu precizie în aplicațiile noastre de gestionare a datelor.

  • Asigurarea unei înțelegeri clare a întrebărilor din chestionar.

  • Păstrarea confidențialității și a integrității datelor colectate.

  • Participarea la training-uri periodice de instruire.

CERINȚE:

Deținerea unei forme juridice pentru prestarea serviciilor (PFA, II, SRL etc.).

  • Experiență într-un rol de call center sau într-un rol similar, cu accent pe colectarea datelor sau cercetare este un avantaj.

  • Abilități foarte bune de comunicare.

  • Atenție la detalii și acuratețe în introducerea datelor.

  • Abilitatea de a lucra confortabil atât individual, cât și în echipă.

Ce oferim:

Oportunitatea de a contribui la cercetarea agricolă care poate avea un impact semnificativ asupra industriei.

  • Mediu de lucru suportiv cu acces la tehnologii și metode de cercetare de ultimă oră.

  • Program de lucru flexibil și posibilitatea de a lucra în sistem hibrid.

  • Beneficii conform performanței și experienței.

  • Oportunități de formare profesională și dezvoltare în domeniul cercetării agricole

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 265964103