2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Neamt
  6. Romana - Piatra Neamt
Postat 24 aprilie 2024

Operator Call Center - Piatra Neamt

Localizare

Piatra Neamt

Tip job

Part time

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

Candidatul Ideal

Ne dorim ca tu sa fii o persoana punctuala si responsabila in tot ceea ce faci.

Ne plac oamenii comunicativi si care sunt deschisi mereu sa primeasca feedback.

Pentru ca noi suntem o echipa sociabila, zambareata si pasionata de ceea ce face, ne dorim ca si tu sa fii la fel.

Descrierea jobului

Job-ul se desfasoara in limba Romana si iti oferim training specializat, pentru ca tu sa fii pregatit/a in momentul inceperii job-ului, iar colegii de echipa te vor ajuta oferindu-ti sfaturi.

Oferim salariu fix + bonus in urma performantelor.

Ne place sa incurajam competitivitatea atat cea de grup cat si individuala; si pentru asta organizam periodic concursuri unde poti castiga diferite premii.

Programul este de 6 ore: Luni-Vineri-09:00h - 15:00h si iti va oferi posibilitatea sa te bucuri de fiecare dupa amiaza si weekend alaturi de familie si prieteni.

Activitatea se desfasoara la sediul firmei, asta insemnand ca nu este un job remote.

Ce responsabilitati vei avea tu ?

Va trebui sa pui in aplicare cunostintele acumulate pe parcursul training-urilor si sa promovezi produse/servicii prin intermediul telefonului. Va trebui sa fii clar si coerent in exprimare, astfel incat fiecare client sa fie multumit de serviciile oferite. Deasemenea ne dorim sa respecti regulamentul interior al companiei si regulamentul transmis de catre superior.

Descrierea companiei

Suntem o companie cu o experienta de 27 de ani pe piata din Romania si de peste 100 de ani pe plan international, ne aflam intr-o continua transformare si adaptare pe nevoile clientilor nostrii, dorindu-ne sa oferim de fiecare data o experienta personalizata.

Pentru ca vei face parte dintr-un grup organizational puternic, unul dintre liderii din piata de profil.

Pentru ca vei lucra intr-un mediu placut, profesional, dinamic.

Pentru ca noi chiar investim in dezvoltarea ta.

Localitate

Piatra Neamt,

Neamt

Neamt, Piatra Neamt
ID: 269198120