2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Iasi
  6. Romana - Iasi
Postat 29 aprilie 2024

Operator Call Center Part Time

Salariu

1 400 - 2 000 lei

Localizare

Iasi

Tip job

Part time

Nivelul de studii: StudentNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

Organizatia isi mareste echipa si cauta operatori call center cu sau fara experienta.

Oferim o oportunitate de munca in cadrul unui colectiv tanar,dinamic si de success!

Responsabilitati / Beneficii:

  • Promovarea produselor noastre si imaginea companiei

  • Contactarea telefonica a potentialilor clienti dar si mentinerea relatiilor cu acestia

  • Implementeaza strategia de vanzare si urmareste fidelizarea clientilor.

Program part-time in ture:

  • 09.00-13.00

  • 13.00-17.00

  • 2 sambete la alegere: 10.00-14.00

Activitatea se desfasoara de la birou.

Se ofera :

-posibilitatea de promovare permanenta in functie de rezultate

-se salariu motivant

-bonusuri stimulative corespunzatoare performantelor individuale

CANDIDATUL IDEAL:

-Persoana serioasa cu spirit de echipa

-Dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera

-Dinamica, aspect placut, perseverenta

-Abilitati de comunicare verbala si scrisa

-Putere de convingere

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 217421927