Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. IT - Telecomunicatii
  4. IT - Telecomunicatii - Braila
  5. IT - Telecomunicatii - Braila
Postat 21 ianuarie 2022

Operator call center-lb. engleza

  • Tip job

    Full time

  • Braila, Braila

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

SC Braiphone Communication SRL, angajeaza operator call center.

Cerinte:

- Limba engleza, la nivel conversational.

- Cunostinte operare PC si Office;

- Persoană harnică, sociabilă, deschisă, punctuala.

Nu este necesara experienta in call center

! Descrierea jobului:

Ce oferim:

- Contract de munca pe perioada nedeterminata ;

- Salariu fix:bonusuri de performanta

- Disponibilitate de lucru conform unui program inegal(se lucreaza si tura de noapte) -

Program de 8h/zi,de Luni pana Vineri. - Perioada de training platita; -Posibilitatea de a lucra si promova intr-un mediu tanar si dinamic; Nu se lucreaza remote.Cei interesati sunt rugati sa depuna CV-ul prin OLX.

ID: 228904176

Ioana

Pe OLX din februarie 2016

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din