2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Alte limbi straine
  5. Alte limbi straine - Iasi
  6. Alte limbi straine - Iasi
Postat 18 aprilie 2024

Operator call center - italiana - Iasi

Localizare

Iasi

Descriere

Aplica daca: Cunosti Limba Italiană avansat - OBLIGATORIU

Ai abilități excelente de comunicare și ascultare activă.

Experiență anterioară într-un call center sau într-un rol similar constituie un avantaj.

Ai abilități de utilizare a computerului.

Responsabilitati:

Ce anume vei face: Preiei apeluri telefonice primite de la clienți curenti din Italia și răspunzi la întrebările acestora într-un mod profesional și prietenos. Furnizezi suport clienților în legătură cu serviciile companiei. Înregistrezi datele interacțiunilor cu clienții în sistem.

Program de lucru: 2 Schimburi Schimbul 1: 10:00 - 18:00 Schimbul 2: 12:00 - 20:00

Vei avea parte de: Salariu atractiv, motivant și competitiv

Tichete de masă

Abonament medical privat

7Card pentru beneficii de sănătate și wellness

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269185292