2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Cluj
  6. Romana - Cluj-Napoca
Postat 28 martie 2024

Operator Call Center Germana

Localizare

Cluj-Napoca

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaRol deschis pentru persoane cu disabilitatiNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

p>

Suntem o companie din domeniul vânzărilor de mașini și căutăm un Operator Call Center dinamic și cu cunoștințe solide de limba germană pentru a se alătura echipei noastre entuziaste!

Responsabilități:

Gestionarea apelurilor primite și efectuarea apelurilor către clienți potențiali în limba germană.

  • Oferirea de informații detaliate despre vehiculele disponibile în stoc, caracteristicile acestora și ofertele curente.

  • Identificarea nevoilor și preferințelor clienților pentru a le oferi soluții personalizate și pentru a stimula vânzările.

  • Întreținerea unei comunicări eficiente cu departamentele interne pentru a asigura o experiență excelentă pentru clienți.

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare în limba germană,

  • Experiență anterioară în domeniul call center-ului sau în vânzări reprezintă un avantaj.

  • Cunoștințe pe cat posibil despre industria auto și capacitatea de a învăța rapid detaliile tehnice ale mașinilor.

  • Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic cu colegi tineri și de a-și atinge obiectivele de vânzări.

Obligatoriu:

"Sa faca cu drag ceea ce face"

Beneficii:

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.

  • Oportunități excelente de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

  • Atmosferă de lucru dinamică și prietenoasă într-o echipă de profesioniști dedicată

Asteptam cv sau contact la numarul de telefon 07******44

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 266063116