2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Alte limbi straine
  5. Alte limbi straine - Iasi
  6. Alte limbi straine - Iasi
Postat 08 aprilie 2024

Operator Call Center cu Limba Italiană avansat

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: HybridProgram de munca: Program flexibilNecesita permis de lucru / Requires work visaRol deschis pentru persoane cu disabilitatiDeschis pt studentiLimba: Italiană

Descriere

Angajam: Operator Call Center cu Limba Italiană avansat

Locație: Iași, România

Program de lucru: 2 Schimburi• Schimbul 1: 10:00 - 18:00• Schimbul 2: 12:00 - 20:00

Beneficii:

• Salariu atractiv, motivant și competitiv ( se va comunica la interviu)

• Tichete de masă ( 600 Ron/luna)

• Abonament medical privat

• 7Card pentru beneficii de sănătate și wellness

Responsabilități:

• Preia apeluri telefonice primite de la clienți din Italia și răspunde la întrebările acestora într-un mod profesional și prietenos.

• Furnizează asistență și suport clienților în legătură cu produsele și serviciile companiei.

• Înregistrează corect și în detaliu toate interacțiunile cu clienții în sistemul informatic.

• Colaborează cu departamentele interne pentru a oferi soluții complete și eficiente pentru clienți.

Cerințe:

• Limba Italiană avansată (scris și vorbit) este obligatorie.

• Abilități excelente de comunicare și ascultare activă.

• Orientare către client și abilități bune de rezolvare a problemelor.

• Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu de lucru dinamic și în echipă.

• Experiență anterioară într-un call center sau într-un rol similar constituie un avantaj.

Descrierea Companiei:

Suntem o companie în creștere care oferă soluții inovatoare pentru clienții noștri din întreaga lume. Avem o echipă dedicată și prietenoasă care se străduiește să ofere cele mai bune servicii și produse. Dacă te interesează oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic, de a dezvolta abilități lingvistice și de comunicare, și de a face parte dintr-o echipă de succes, aplică acum pentru poziția de Operator Call Center cu Limba Italiană Avansat!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 268729323