2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Bucuresti - Ilfov
  6. Romana - Bucuresti
  7. Romana - Sectorul 4
Postat 11 aprilie 2024

Operator Call Center colectare creante program hybrid

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Descriere

Cerinte

- Studii medii finalizate

- Abilitatile de comunicare fluenta , coerenta si corecta din punct de vedere gramatical reprezinta cerinte obligatorii in procesul de recrutare

- Experienta profesionala in Call Center

- Cunostinte de baza operare PC

Responsabilitati / Realizari

- Apelarea telefonica a persoanelor fizice sau juridice

- Administrarea eficienta a situatiilor si cazurilor aparute cu respectarea procedurilor de lucru stabilite

- Prelucrarea tuturor cazurilor cu acuratete si seriozitate , respectand standardele de calitate impuse in relatia cu clientii

Beneficii si alte informatii

- Pachet salarial incepand cu 2900 de lei

- Program de lucru hibrid (dupa finalizarea perioadei de acomodare de 30 zile)

-Se va lucra o saptamana de dimineata ( L-V 08:00-16:00) cu o saptamana de dupa amiaza

(L-V 12:00-20:00 )

- Asigurare medicala privata

- 21 zile concediu pe an + zile libere la aniversare - platite

- Posibilitatea de dezvoltare profesioanala in cadrul companiei

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 252248883