2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Bucuresti - Ilfov
  6. Romana - Bucuresti
  7. Romana - Sectorul 1
Postat 04 aprilie 2024

Operator call center

Salariu

3 000 lei

Localizare

Ilfov, Baneasa

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Suntem în căutarea unor profesioniste entuziastie și dornice să se alăture echipei noastre în rolul de Reprezentant al Centrului de Apel. Dacă ești o persoană comunicativă, orientată către soluții și dornică să ofere servicii de calitate clienților noștri, aceasta ar putea fi o oportunitate potrivită pentru tine!

Responsabilități:

Gestionarea apelurilor telefonice într-un mod profesionist și prietenos

Furnizarea informațiilor și asistenței clienților conform standardelor companiei

Înregistrarea și actualizarea datelor în sistemele noastre informatice

Rezolvarea eficientă a problemelor și gestionarea plângerilor.

Cerințe:

Experiență anterioară într-un mediu de call center este un avantaj

Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă

Orientare către client și capacitate de rezolvare a problemelor

Abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic și sub presiune

Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a programelor de birou

Dacă te simți pregătit/ă să faci parte din echipa noastră și să contribui la experiența excelentă a clienților noștri, te invităm să trimiți CV-ul tau.

Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o experiență profesională captivantă!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Baneasa
ID: 266914983