2. Locuri de munca
  3. Brasov
  4. Brasov
Postat 23 mai 2024

Operator call center

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Suntem în căutare de o persoană comunicativă, perseverentă şi cu putere de negociere.

Experienta in Call Center sau vanzari reprezinta avantaj.

Candidatul ideal:

· Abilități excelente de comunicare scrise și verbale;

· Autodidact, cu sete de cunoaştere şi dezvoltare;

· Abilități excelente de gestionare a timpuluic

· Capacitatea de a lucra independent, folosind resursele, politicile și procedurile departamentului;

Descrierea postului:

. Suport clienti;

· Contactarea potenţialilor clienti  și menținerea relațiilor cu cei actuali;

· Întocmirea de rapoarte

· Identificarea oportunităţilor de îmbunătăţire a strategiei de atragere de noi Clienti.

Se lucrează doar de la birou

Beneficii:

· Pachet salarial atractiv. Se negociază cu candidatul în funcție de cunoștințe și experiență + tichete de masă;

· Primă garantată procentuală din venitul net, cu ocazia sărbătorilor de Paște și Crăciun;

· Zi scurtă pentru ziua de 8 Martie;

· Bonus garantat procentual din venitul net, pentru ziua de naștere și pentru aniversare vechime în companie;

· Laptop și telefon de serviciu;

· Decont lunar pentru abonament de fitness;

· Asigurare medicală privată;

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 262412154