2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Bucuresti - Ilfov
  6. Romana - Bucuresti
  7. Romana - Sectorul 1
Postat 16 aprilie 2024

Agent de vanzari-Call Center

Salariu

3 500 - 6 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita schimburi in WeekendNumarul de posturi disponibile: 5

Activitatea se desfasoara DOAR de la sediul nostru din Bucuresti

Candidatul Ideal:

  • Să fie focusat pe indeplinirea scopurilor

  • Să fie o fire prietenoasă și politicoasă

  • Să fie încrezător in sine

  • Să fie articulat și clar în exprimare

  • Studii medii

  • Experienta in vanzari constituie un avantaj

Descrierea jobului:

  • Contact cu clientii in vederea prezentarii ofertelor

Ce vă oferim:

  • Program de lucru norma intreaga

  • Training de formare profesională

  • Salariu fix + comisioane ATRACTIVE si bonusuri lunare

  • Posibilitate de promovare si avansare

  • Activitatea se desfasoara la birou

  • Colectiv tânăr si plin de energie.

Nu ai nevoie de multă experiență, ci doar de dorința de a lucra - noi te vom învăța totul!

Dacă îți place să vorbești, ești pregătit pentru provocări și doresti sa câștigi mai mulți bani pentru munca depusa, trimite-ne CV-ul tău aici sau suna-ne!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 247357190