2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Bucuresti - Ilfov
  6. Romana - Bucuresti
  7. Romana - Sectorul 6
Postat 29 aprilie 2024

Operator calculator magazin online - call center

Salariu

2 500 - 2 800 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal:

Suntem în căutarea unei persoane care să se integreze ușor în diverse tipologii de clienți, să faciliteze o comunicare eficientă și respectuoasă între ambele părți.

Dorim un individ amabil și flexibil, cu un accent deosebit pe satisfacția clienților.

Abilitatea de a centra discuția pe nevoile și dorințele clienților este esențială.

Cerințe:

  • Excelente abilități de comunicare.

  • Inițiativă și spontaneitate.

  • Capacitate de a lucra eficient în medii stresante.

Posibilitate de Avansare!

Descrierea Jobului:

  • Confirmarea telefonică a comenzilor plasate de clienți pe platformele noastre online.

  • Gestionarea și rezolvarea solicitarilor primite de la clienți.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă tânără și prietenoasă.

  • Dezvoltare profesională garantată.

  • Contract de muncă full-time.

Pachet Salarial:

  • Salariu de început: 2.500 lei.

  • Bonuri de masă: 300 lei.

  • Prime și creștere rapidă în funcție de implicare și experiență acumulată.

Program de Lucru:

Prima lună: Luni-Vineri: 08:00 - 17:30 (cu o pauză de 30 de minute).

Ulterior:

  • Lucru de acasă: Luni-Vineri: 13:30 - 22:00; Weekend (Sâmbătă-Duminică): 10:00 - 22:00.

  • În birou: Luni și Marți: 08:00 - 17:30, apoi liber Miercuri-Duminică.

Rotativitate:

  • 9 zile consecutive de muncă, apoi 5 zile libere.

Locație:

Str. Valea Cascadelor, Sector 6, București.

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul sau o scurtă descriere a experienței anterioare, disponibilitate, un număr de telefon și o adresă de e-mail aici, pe OLX.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 243997860