2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Iasi
  6. Operatori productie, confectioneri - Iasi
Postat 01 mai 2024

Operator calculator IASI

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilCUI / CIF: 49957052

Descriere

DESCRIERE: Candidatul Ideal FIRST LOGISTIC

Suntem in căutarea unui Operator calculator care va lucra fulltime alături de noi pentru aprovizionarea unui lant de magazine alimentare national.

Candidatul Ideal

  • Competențe și aptitudini de utilizare a calculatorului (MS Office: Mail, Excel, Word, WMS,Gps)

  • Atentie distributiva

  • Capacitate de organizare a timpului și sarcinilor zilnice

  • Capacitate dezvoltată de învățare

  • Abilități de buna comunicare si relationare

  • Abilitate de lucru in echipa

  • Flexibilitate

  • Seriozitate, Responsabilitate, Implicare, Ambitie

  • Se accepta si studii medii

  • Experienta constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Receptioneaza si gestioneaza marfurile din depozit;

  • Opereaza documentele aferente activitatii de receptie, expeditie marfa;

  • Planifica livrarea marfurilor in functie de necesitati;

  • Domeniul de activitate: produse alimentare si marfuri generale.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269735129