2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Valcea
  6. Contabilitate - Dragasani
DAMILA SRL
Postat 20 mai 2024

Operator calculator facturare Dragasani

Salariu

4 550 - 4 910 lei

Localizare

Dragasani

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 2552702

Descriere

CANDIDATUL IDEAL:

- studii economice (studii medii/superioare) sau experienta in facturare

- notiuni de contabilitate primara

- abilitati de comunicare si organizare

 RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- inregistrarea in programul de gestiune B-org (Transart) a documentelor primare  (facturi fiscale, note interne de transfer etc)

- administrarea instrumentelor de plata primite de la parteneri (cecuri/bilete la ordin)

- intocmirea borderourilor pentru remiterea la incasare a cecurilor/biletelor la ordin

- alte operatiuni specifice contabilitatii primare

Se acorda tichete de masa in valoare de 40 ron pe zi lucrata.

Localitate

Dragasani,

Valcea

Valcea, Dragasani
ID: 270494666