Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Marketing - PR - Media
  4. Social Media
  5. Social Media - Ialomita
  6. Social Media - Slobozia
Postat 28 februarie 2024

Asistent Marketing

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Slobozia

Tip contract

Nedeterminat

Tip job

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO22407570

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

Companie 100% Românească, EXPOMOB are ca obiect de activitate comercializarea mobilierului și a altor produse de amenajări interioare, atât în magazine de specialitate, cât și online pe www.expomob.ro. EXPOMOB propune o gamă largă de mobilier pentru casă și terasă și produse, precum: decorațiuni, textile, saltele, electrocasnice pentru mobilierul de bucătărie, parchet, mochetă.

Candidatul ideal:

Să ai abilități excelente de comunicare și redactare conținut pentru site și pagini de social media

Să fii o persoană creativă: capacitatea de a veni cu idei originale sau inovative şi de a construi pe baza acestora în scopul dezvoltării

Capacitatea de a lucra în echipa, de a gestiona proiecte multiple și de a respecta procedura de lucru

Să fii organizat și dinamic, cu orientare spre rezultate, responsabil, atent la detalii

Să ai cunoștințe de operare PC - MS Office

Să cunoști limba engleză - constituie avantaj

Responsabilitățile postului:

Site-ul web: administrarea portofoliului de produse al companiei, actualizări complete de conținut

Dezvoltare conținut: crearea conținutului pentru rețelele sociale și site-uri web

Comunicări prin e-mail: asistență la dezvoltarea și trimiterea de campanii de e-mail către un public extern

Cercetare de piață, documentare și analiză de informații

Listarea produselor pe marketplace-uri și monitorizarea acestora

Beneficii:

Posibilitatea de a te specializa în domeniul marketing

Pachete competitive de remunerare, bazate pe rezultate, experientă și cunostințe

Suport profesional continuu din partea colegilor și managementului

Posibilități de dezvoltare personală și profesională

Dacă te consideri omul potrivit care ne poate ajuta să dezvoltăm imaginea firmei și poți să îndeplinești responsabilitățile menționate anterior, atunci abia așteptăm să ne auzim cu tine!

Localitate

Slobozia,

Ialomita

Ialomita, Slobozia
ID: 259297825

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Descarca aplicatia pentru telefonul tau