2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Maramures
  5. Alte locuri de munca - Baia Mare
Postat 04 aprilie 2024

Operatoare sala jocuri Baia Mare - Lucky Seven

Salariu

3 400 - 3 500 lei

Localizare

Baia Mare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaDeschis pt studenti

Descriere

Daca te consideri:

  • o persoana perseverenta, ambitioasa si atenta la detalii;

  • cu abilitati de comunicare, spontaneitate, atentie distributiva;

  • cu aspect placut, ingrijit;

  • disponibilitate pentru program in ture, inclusiv de noapte (12/24,12/48); se lucreaza 15-16 zile pe luna.

Responsabilitatile vor fi :

  • intampinarea clientilor in sala de joc si servirea cu bauturi din produsele de protocol;

  • oferirea de informatii despre regulile de joc si modul de functionare a aparatelor;

  • realizarea platilor corespunzatoare castigurilor obtinute de participantii la joc si intocmirea raportului asupra platilor efectuate.

Noi oferim:

  • perioada de formare platita (nu cerem experienta in domeniu);

  • contract de munca pe perioada nedeterminata cu norma intreaga;

  • prime de Pasti si Carciun;

  • salariu fix + tichete de masa +posibilitate de bacsis-uri substantiale;

  • posibilitate reala de a fi promovat in cadrul companiei;

  • un mediu de lucru placut intr-o echipa tanara;

Experienta nu este obligatorie, vom fi implicati in formarea ta!

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 268525622