2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti - Ilfov
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Clinceni
Postat 23 aprilie 2024

Omnia Plast angajeaza Mecanic / Mecanici Intretinere Utilaje

Localizare

Clinceni

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Cerințe:

  • Vechime intr-un post similar de mecanic de intretinere si reparatii utilaje minim 1 an de zile;

  • Cunoasterea desenului tehnic, interpretarea desen tehnic;

  • Cunoaterea sistemelor mecanice de antrenare motoare-reductor, asamblari diverse, sisteme pneumatice si hidraulice;

  • Comunicativ, sociabil;

  • Disponibilitate de lucru la ore suplimentare.

Condiții:

  • Salariul negociabil in functie de experienta;

  • Tichete de masa (20 lei/zi);

  • Bonusuri de performanta;

  • Zile suplimentare de concediu in functie de vechimea in munca;

  • Prime de sarbatori;

  • Transport asigurat sau decont de combustibil;

  • Spor de vechime in functie de vechimea in munca;

  • Spor de fidelitate in functie de vechimea in companie.

Responsabilități:

  • respectarea normelor de siguranţă a muncii, orarul de muncă şi necesarul de materiale;

  • urmăreşte activitatea de întreţinere periodică, reglajele utilajelor de producţie şi se asigură că liniile de producţie funcţionează în parametrii normali.

Localitate

Clinceni,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Clinceni
ID: 234361538