2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Iasi
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Iasi
Postat 23 iunie 2024

Oliv Bistro angazeaza Ajutor Chef Bucatar

Salariu

6 000 lei

Localizare

Iasi

Full time

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

Descriere

Echipa Oliv se mărește!

Dacă vrei să pătrunzi în culisele noastre, căutăm o persoană voioasă, îndemânatică și pricepută în bucătărie.

Povestea noastră:

Din iubire pentru culoare și din dorința de a crea în jurul nostru, a luat viață OLIV. Un bistro ce poartă culoarea în nume, îmbină aromele preparatelor create după gustul și asemănarea prospețimii pentru a aduce pe chipul fiecăruia plăcerea de a savura produse sănătoase.

Create cu pasiune în bucătăria noastră, nu conțin aditivi, coloranți sau alte substanțe care nu ne sunt dăruite de natură.

Noul nostru coleg bucătar, ar trebui să fie:

-adaptabil la procedurile interne ale unității

-un bun comunicator și cu o bună capacitate de integrare în echipă

-experiență anterioară în orice bucătărie (de preferat minim 2 ani, dar nu este o condiție eliminatorie)

Descrierea jobului:

-prepararea produselor din meniu, conform cu rețetarul și cu normele în vigoare

-curățenia pe stația proprie și în restul bucătăriei

-implicarea în crearea și pregătirea meniului

-implicarea în crearea și pregătirea meniurilor pentru evenimente

Te așteptăm în echipa noastră!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 258955322