2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Bucuresti
  7. Manipulatori marfa - Sectorul 2
Ocean Fish
Postat 26 aprilie 2024

Ocean Fish angajeaza Manipulant marfa / Picker - Afumati

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Ce oferim

  • contract pe perioada nedeterminata

  • salariu atractiv

  • tichete de masa

  • asigurare medicala

  • loc de munca stabil

Candidatul Ideal

  • nivel de studii: cel puţin 10 clase (aceasta nu este o cerinţă obligatorie, dar constituie un avantaj)

  • permis de conducere: categoria B (nu este obligatoriu);

  • permis/autorizaţie de stivuitorist, pentru manipularea mecanizată a mărfurilor (aceasta nu este o cerinţă obligatorie, dar constituie un avantaj).

Cerinţe pentru exercitare:

  • sănătate bună, constituţie robustă;

  • corectitudine, seriozitate;

  • capacitatea de a face operaţii matematice simple fără erori;

  • spirit de observaţie dezvoltat;

  • cazier judiciar curat.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • primirea comenzilor pe dispozitiv;

  • identificarea si selectarea produselor solicitate;

  • incarcarea produselor in carucioare;

  • efectuarea in timp util a selectiei produselor necesare;

  • asigurarea integritatii si securitatii produselor;

  • foloseste timpul de munca exclusiv pentru indeplinirea sarcinilor de serviciu.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 256384884