2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Constanta
  6. Reprezentanti vanzari - Constanta
Postat 15 aprilie 2024

[NOU] Manager Magazin Online - ( vanzari ) - StarAqua.ro - Constanta

Salariu

4 000 - 6 000 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 30846991

Descriere

Cine suntem?

SC STAR AQUA ONLINE SRL, cu sediul in Constanta pe strada Interioara 3

Cautam un nou coleg ! Cu sau fara experienta de specialitate.

Lucruile sunt simple!

Echipa este tanara, atmosfera de lucru este una calda si colegiala.

Vindem FILTRE DE APA prin intermediul magazinului nostru fizic si online www.staraqua.ro.

Firma este activa din 2009 si are o baza de clienti persoane fizice si juridice dar si institutii publice. Cautam o persoana statornica, interesata de un loc de munca stabil si sigur cu posibilitate de crestere.

Asiguram :

  • Telefon de munca.

  • Laptop de munca.

  • Birou propriu climatizat.

  • Program de lucru 9-17.

  • Salariu fix pe contract de munca pe perioada nedeterminata + comision minim garantat 2000 + 2000 Ron.

  • Comisionul este calculat procentual pe targetul de vanzari si trebuie sa depaseasca suma minima garantata.

Responsabilitati :

  • Furnizeaza informatii telefonice despre produsele comercializate si preia comenzi.

  • Preda informatiile preluate de la clienti pentru facturare.

  • Pregateste coletele si le preda curierului..

  • Formuleaza oferte clientilor prin e-mail.

Aptitudini relevante :

Experienta in vanzarea sau instalarea echipamentelor de filtrarea apei este foarte importanta, insa nu indispensabila. Trainingul de specialitate il vom asigura noi dupa angajare.

Se va lucra in paralel cu trainer initial.

Alte aptitudini relevante :

  • Orice experienta in vanzari, de preferat HoReCa

  • experienta in instalatii sanitare, electrice, climatizare.

  • experienta in call center.

  • experienta in magazine online.

Postul este disponibil imediat.

Va rugam sa trimiteti CV prin OLX, doar persoanele selectate vor fi contactate !

Va multumim pentru intelegere.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 259292179