2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Brasov
  6. Operatori productie, confectioneri - Brasov
Postat 22 aprilie 2024

Nou! Angajam Inginer automatist in Brasov

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

SC DECOMAR LOGISTIC SRL angajeaza in Brasov, in conditii avantajoase , Inginer automatist in fabrica, domeniul automotive.

Ne dorim de la candidatul ideal :

  • Studii superioare in domeniul ingineriei;

  • Experienta profesionala: minim 2-3 ani intr-un post similar.

  • Cunostinte tehnice, automatizari si electrice;

  • Cunostinte hardware/software privind echipamentele industriale;

  • Bune cunostinte de limba engleza;

  • Persoana dinamica, exigenta, perseverenta, cu excelente abilitati de comunicare, organizare, coordonare;

  • Orientare catre rezultat, atitudine proactiva, flexibilitate;

  • Dorinta de invatare si dezvoltare profesionala;

Responsabilitati:

  • Instruieste personalul implicat in cazul modificarii proceselor;

  •  Dezvolta si implementeaza solutii de automatizare;

  • Deseneaza, creeaza si modifica etichetele produselor;

  • Se asigura ca toate dispozitivele au back-up-ul facut;

  • Cunostinte PLC (controlere logice programabile);

Beneficii:

  • Pachet salarial corelat cu responsabilitatile;

  • Bonus de Paste și Craciun;

  • Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara, intr-o companie dinamica;

  • Oportunitati de promovare si dezvoltare.

Daca simti ca rolul ti se potriveste așteptam CV-ul la adresa recrutare.arges(arond)d-log.ro sau la numarul de telefon 0783 083 849.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 256796697